archiwum 2006 rok 2006    2008 rok 2008    2010 rok 2010    2012 rok 2012 2014 rok 2014
hex3.jpg
hex5.jpg hex4.jpg
hex6.jpg
  strona główna założenia regulamin kalendarium wskazówki pobierz jury   rejestracja zgłoszone projekty galeria gallery   archiwum kontakt
 

Archiwum

Informujemy, że zgodnie z regulaminem i kalendarium 4. Biennale Fotograficznego "Nauka w obiektywie" zamknęliśmy przyjmowanie zgłoszeń do wzięcia udziału w tegorocznej edycji Konkursu.

W imieniu JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego prof. zw. dr hab. WIESŁAWA BANYSIA serdecznie dziękujemy wszystkim Uczestnikom za zgłoszenie zdjęć do 4. Konkursu Fotograficznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach "Nauka - świat wokół nas". Wszystkie nadesłane przez Państwa fotografie zostały włączone do bazy danych i wraz z arkuszami ocen oraz streszczeniami projektów zostaną wysłane do oceny powołanemu Jury. Obrady Jury, w czasie którego nastąpi wyłonienie fotografii dopuszczonych do wystawy pokonkursowej a także fotografii zwycięskich w poszczególnych kategoriach, odbędą się w ostatnich dniach czerwca. Uroczyste ogłoszenie wyników nastąpi w czasie koncertu połączonego z uroczystym wernisażem pod koniec bieżącego roku.

dr hab. Mirosław Nakonieczny

Biuro Organizacyjne 4. Konkursu Fotograficznego

W imieniu JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach
prof. dr hab. WIESŁAWA BANYSIA

ogłaszamy otwarcie 4. Konkursu Fotograficznego pod hasłem przewodnim "Nauka - świat wokół nas" w ramach projektu "Nauka w obiektywie".

Konkurs jest adresowany do wszystkich pracowników i studentów uczelni oraz instytucji naukowych biorących udział w badaniach naukowych
i interesujących się fotografią, która towarzyszy im w ich "przygodzie" z nauką.
Serdecznie zapraszamy
Organizatorzy Konkursu Centrum Studiów nad Człowiekiem i Środowiskiem UŚ

Termin przyjmowania zgłoszeń mija 5 czerwca

Szanowni Państwo,
miło nam poinformować, że do akcji promocyjnej 4. Konkursu Fotograficznego "Nauka - świat wokół nas" realizowanego w ramach projektu "Nauka w obiektywie" włączył się najbardziej znany i ceniony wśród miłośników nauki miesięcznik popularnonaukowy "Wiedza i Życie". Ponieważ informacja o konkursie ukaże się dopiero w 6 numerze miesięcznika, który w sprzedaży będzie już w ostatniej dekadzie maja, organizatorzy Konkursu przedłużają termin przyjmowania zgłoszeń do wzięcia udziału w Konkursie do 5 czerwca 2012 roku. Umożliwi to wzięcie w nim udziału wszystkim czytelnikom "Wiedzy i Życia", którzy biorą czynny udział w badaniach i przedsięwzięciach naukowych, czy też projektach artystycznych, a zarazem dysponują ciekawymi, związanymi ze swoją pasją naukową fotografiami. Szczególnie liczymy na czytelników młodych, doktorantów, stawiających pierwsze samodzielne kroki w nauce, a którzy swoje naukowe osiągnięcia chcieliby promować także za pomocą fotografii.

 

Komitet Organizacyjny

organizatorzy
organizatorzy

Sponsorzy

logo

logo
logo
logo
logo logo

Patronat honorowy

Leszek Jodliński
Dyrektor Muzeum Śląskiego w Katowicach

Zygmunt Łukaszczyk
Wojewoda Śląski

Jan Malicki
Biblioteka Śląska

Piotr Uszok
Prezydent Katowic

Adam Matusiewicz
Marszałek Województwa Śląskiego

Patronat medialny

logo

logo

logo

logo

logo

logo